identyfikator dla psa

Zula 6240

Suka

1 rok 9 miesięcy

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-12-19 23:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Zula pilnie szuka domu stałego! ZULA to szczeniaczek, urodzony w maju. Gdy dorośnie będzie mała/średnia. Zula, niestety, jest prawdopodobnie niepełnosprawna, a na pewno na tą chwilę wymaga więcej opieki niż normalny szczeniak. Zdiagnozowano u niej dysplazję - być może potrzebna będzie operacja. Ma problemy neurologiczne nieznanego pochodzenia, objawiające się niezbornością ruchową - z pewnym opóźnieniem zawiaduje tyłem swojego ciała. Mimo swojej niepełnosprawności Zula zachowuje się jak każdy szczeniak - jest wesoła, lubi biegać i bawić się z innymi psiakami i bardzo chętnie gramoli się na ręce do człowieka. W tym momencie przyjmuje witaminy i suplementy wspomagające jej układ nerwowy oraz dostaje lepszą karmę ze względu na rozwój i dysplazję.

tel. 694 132 231
W kontakcie prosimy podawać imię suni.

Obecnie przebywa w okolicach Częstochowy.

Kontakt

tel. 694 132 231 W kontakcie prosimy podawać imię suni.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//