identyfikator dla psa

CHAPS 6253

Pies

5 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-11-17 21:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

CHAPS to około 4-letni kawaler, waży 7 kg.

Jest uroczy, ale potrzebuje czasu, żeby się otworzyć.

Został zabrany ze schroniska, teraz mieszka w DT w Poznaniu i poznaję co to znaczy miłość, ciepłe łóżko i ręka, która głaszcze a nie bije.

Nie lubi głośnych dźwięków, ani gwałtownych ruchów.

Widać, że bardzo chce się otworzyć i bardzo się stara, na pewno w nowym domku przy kochającej rodzinie uda się to dużo szybciej.

Cieszy się jak ma wyjść ja spacer, zaczął bawić się piłeczka.

Czasem jak za dużo się dzieje woli się zaszyć gdzieś z boku i obserwować.

Na spacerach bardzo grzeczny. Spokojnie idzie obok, lubi też powąchać zwłaszcza w miejscach, których jeszcze nie zna

Na pewno będzie potrzebował czasu, cierpliwości i miłości w nowym domu.

Takiego właśnie dla niego szukamy, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//