identyfikator dla psa

ADI 6254

Pies

1 rok 7 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-12-04 14:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ADI to wesoły, uroczy około 8-miesięczny psiak.

Waży około 4,5 kg.
Uwielbia ludzi i inne zwierzęta. Chętnie zaczepia do zabawy.

Potrafi też bawić się sam. Bierze piłkę lub inną zabawkę i obgryza ją i stara się bawić sam

Jest bardzo ciekawski i wszędzie zagląda. Na spacerach grzeczny, chociaż czasem się przestraszy np. głośnego dźwięku, albo jakiegoś większego psa.

Zdarza mu się jeszcze wpadka w domu, ale raczej stara się wytrzymać do wyjścia na spacerek.

Taki mały uszasty psiaczek, który szuka domku pełnego miłości, gdzie będzie kochany, rozpieszczany i będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem kastracji.

Piesek przebywa w DT w Poznaniu

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//