identyfikator dla psa

Buli 6259

Pies

2 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-11-18 19:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Buli Młody ok. 2 letni potężny, energiczny psiak poszukuje domu. Buli trafił do nas prosto z lasu, w którym się błąkał. Niestety jego opiekun się nie odnalazł. Dlatego prosimy o nowy, odpowiedzialny dom dla niego. Buli to takie duże dziecko potrzebujące aktywnej rodziny takiej, która zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu. Uwielbia ludzi tych małych i dużych, uwielbia biegać za piłeczką, spacerować na smyczy i być w centrum zainteresowania. Buli żyje w dobrym kontakcie z innymi niedominującymi zwierzętami. W naszym azylu przeszedł kwarantanne, szczepienia, chipowanie i kastrację. W pełni zdrowy, z utęsknieniem czeka być może właśnie na Ciebie. Jeżeli nie odbieramy prosimy o SMS, oddzwonimy tel. 785 245 688 , 694 812 878

Kontakt

785 245 688 , 694 812 878

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//