identyfikator dla psa

Mamba 6280

Suka

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-11-23 10:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mamba jest absolutnym słodziakiem w typie jamnika długowłosego. Ma ok.4 lata, jest malutka, niskopodłogowa, uwielbia się przytulać i przebywać blisko człowieka.
Ale Mambucha poza miłością wymaga też konsekwencji i poczucia bezpieczeństwa. Szuka doświadczonego opiekuna. Ma tendencje do obrony zasobów, łatwo ją też przestraszyć - podejrzewamy, że była bita. Należy się nastawić, że z Mambą trzeba będzie pracować nad budowaniem jej pewności siebie przy pomocy cierpliwości i pozytywnych wzmocnień.
Szukamy cierpliwego, konsekwentnego domu, który będzie Mambę kochał i z nią pracował. Domu bez małych dzieci, ich naturalna żywiołowość mogłaby być dla Mamby zbyt trudna.
Mamba może zamieszkać z psim chłopakiem (za suczkami nie przepada) albo z kotem.
Mała wciąż się uczy chodzenia na smyczy, ale idzie jej to coraz lepiej.
Najfajniej by było, żeby zamieszkała w domu z ogrodem.

Mamba mieszka w domu tymczasowym w Warszawie.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy

Kontakt

Nr tel. 721225111 e-mail: zwierzecapolana@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//