identyfikator dla psa

Apacz 6288

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-11-25 08:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Apacz, niekonfliktowy cudowny psiak - zobacz niesamowitą metamorfozę!

Historia Apacza zaczyna się gdy wyłysiały, wychudzony i zaniedbany trafił pod opiekę naszego schroniska. Wiele tygodni błąkał się po okolicznej wiosce, ludzie stronili od kontaktu z nim, a jego widok z czasem przyprawiał ludzi o obrzydzenie. Apacz trafił do nas gdy był praktycznie łysy, 99% jego ciała była pokryta strupami i zrogowaciałą skórą. Jedyne włoski które zostały na jego biednym ciele to niewielki irokez na głowie i kępka sierści między łopatkami. Po wielu tygodniach leczenia Apacz wydobrzał i praktycznie nie ma śladu po jego chorobie.
Mimo tego, jak potraktowali go ludzie, Apacz to niesamowicie cudowny i przyjacielski pies. Uwielbia kontakt z człowiekiem, o który bardzo się domaga. Apacz to niewielki pies, może ważyć około 8 kg. Jest młody, jego wiek nie przekracza 3 lat. Apacz jest bezkonfliktowym psem, toleruje za równo psy i koty, z którymi mieszka na co dzień. Potrafi bezbłędnie chodzić na smyczy. Czy cudowny Apacz znajdzie kochający dom?

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Kontakt

Dane kontaktowe: Kasia: 792 074 136 Ania: 509 705 880 email: anna.barchanowicz@tlen.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//