identyfikator dla psa

Kolendra 6295

Suka

1 rok 1 miesiąc

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-11-26 21:54

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Malutka Kolendra poleca się do adopcji! Sunia ma około 8 tygodni, do schroniska trafiła niedawno razem ze swoją mamą (widoczną na drugim zdjęciu) i rodzeństwem. Sunia w przyszłości raczej będzie średnia. Szukamy jak najszybciej nowego domu dla szczeniąt, jak i dla mamy. Pomóżmy im przeżyć zimę na ciepłych kanapach u boku człowieka!

Warunkiem adopcji jest ankieta i wizyta przed-adopcyjna.
Kontaktując się prosimy podać imię pieska.
Tel. 663 422 281

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

Warunkiem adopcji jest ankieta i wizyta przed-adopcyjna. Kontaktując się prosimy podać imię pieska. Tel. 663 422 281

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//