identyfikator dla psa

Wikuś 6299

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-11-27 15:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wikuś, grzeczny psiak kochajacy całym sercem, adoptuj go!

Chyba muszę sam sobie znaleźć ten dom, bo ciotki coś nie umieją. Wikuś -Gałgan tak na mnie wołają. Uwielbiam jazdę samochodem, a najlepiej na przednim siedzeniu, mogę tak z Tobą przejechać cały świat i dzięki temu możemy zwiedzać ile się da. Uwielbiam biegać, spacerować więc nie będziesz siedzieć przy mnie i tyć na kanapie. Lubię piłkę, więc mogę kibicować lub z Tobą grać.
Lubie inne psiaki, no dobra nie wszystkie, ale Ty też wszystkich istot ze swojego gatunku nie lubisz. Kocham jedzonko, dobre jedzonko, a nawet marchewkę.
Pięknie potrafię kochać, całym sercem wraz z ogonem, więc będziesz mieć we mnie przyjaciela na całe moje życie. Nie wiem czy lubię mniejsze ludki, dzieci na nie wołacie. Nie miałem kontaktu i nie wiem czego można się po nich spodziewać.
Wiem natomiast, że nie lubię gwiazd internetu czyli kotów. Dlaczego? Hmm nie wiem. No taki własnie jestem i czekam na Ciebie w kojcu hotelikowym.
Nie fajne to jest, bo zimno się robi, a ja poprzednią zimę w domu byłem i czuje, że mój zadek mi coraz bardziej marznie.
Bądź człowiekiem i daj ciepły kąt, a ja dam Ci to co potrafię najbardziej, moją wierność.

Kontakt

Dzwońcie do ciotki, 792 925 982

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//