identyfikator dla psa

Sunia 6305

Suka

11 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-11-30 00:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pilnie szukamy domku dla tej 10 letniej suni. Może nie jest tak urodziwa jak york czy maltańczyk, nie jest też rozkosznym małym szczeniaczkiem ale ma ogromne serce dla ludzi i zwierząt. Pokocha najmocniej na świecie człowieka, który okaże jej odrobinę czułości, da kąt i miseczkę karmy. Dwa lata temu została uratowana przez Brunia, czekoladowego kundelka który z nią mieszkał. On, pokazał nam, że jest jeszcze jeden pies w potrzebie i to własnie była ta sunia. Przez dwa lata miała cudowny dom, jednak los nie zawsze jest łaskawy dla ludzi i zwierząt... wszystko się wywróciło do góry nogami i pies musi znaleźć nowego opiekuna. Może komuś drgnie serce i przyjmie ją pod swój dach.

Tel. 884 671 122

Kontakt

Tel. 884 671 122

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//