identyfikator dla psa

Sara 6307

Suka

4 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-12-10 23:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

I o to ona, piękna, mała Sara. Niech nikogo biała mordka nie zmyli, bo dziewczyna ma około 4 lat! Aż trudno uwierzyć, że domu jeszcze brak, dziewczyna nawet nie osiąga 8 kg! Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do innych psów. Ładnie chodzi na smyczy, a na wybiegu bardzo grzecznie bawi się z psami z innych kojców. Kiedy wolontariusz kucnie na wybiegu, to Sara już na kolanach i tylko przytulanie w główce. Na dworze już zimno, a Sara mimo sianka w budzie czuje wielki brak ciepła. Adoptuj! Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. W kontakcie prosimy podawać imię suni. tel. 663 422 281 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

W kontakcie prosimy podawać imię suni. tel. 663 422 281

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//