identyfikator dla psa

LEON 6332

Pies

7 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-12-10 11:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Leon ma około 3,5 miesiąca, waży około 7 kg i jest cudownym wesołym psiaczkiem. Będzie raczej średnim psem. Jest bardzo odważny, mega ciekawski - prawdziwe żywe srebro skore do psot. Chętnie spędza czas z człowiekiem, wita go rano po spaniu. Wszędzie zajrzy, wszystko sam musi poznać i niczego się nie boi. To cudowny mały skarb, który rozświetli dom w którym zamieszka. Szukamy takiego domu dla niego, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Leon jest w DT w Poznaniu Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem kastracji. Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//