identyfikator dla psa

DAISY 6334

Suka

1 rok 3 miesiące

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-12-10 11:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Daisy to około 3,5 miesięczna typowa księżniczka, waży około 5 kg, będzie raczej średnim pieskiem.

Chętnie śpi na poduszce, jest bardzo delikatna, pogodna i spokojna.

Uwielbia się przytulać, ładnie załatwia się na maty. Nie wybrzydza jeśli chodzi o jedzenie , czasem jak nie może się doczekać miski to szczeka, żeby pokazać, że czeka na jedzonko.

DAYSI jest ogólnie bardzo grzecznym pieskiem.

Szukamy dla niej domu pełnego ciepła i miłości, domu gdzie będzie traktowana jak członek rodziny a nie tylko pies.

Daisy jest w DT w Poznaniu.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//