identyfikator dla psa

NEMO 6336

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-12-12 12:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Imię: Nemo
Płeć: pies
Wiek: około 7 lat
Wielkość: duży
Stosunek do zwierząt: bezkonfliktowy, bardzo spokojny
Stosunek do ludzi: przyjazny

Wykastrowany i zaszczepiony

Gotowy do adopcji Nemo przyjechał do Sonieczkowa z Radys w styczniu 2016 roku.

Jest spokojny i zrównoważony. Biega na wybiegu z kilkunastoma innymi psami i wszystkie ignoruje.

Bardzo lubi kontakt z ludźmi choć nie jest nachalny jak niektóre.

Idealny towarzysz do domu z ogrodem.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny :505-170-602

Możliwa pomoc w transporcie do nowego domku.

Kontakt

505-170-602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//