identyfikator dla psa

Mięta 6338

Suka

9 miesięcy

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-12-14 21:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mała Mięta szuka kochającego domku! Dziewczyna ma około 10 tygodni, w przyszłości będzie małą na pograniczu średnią sunią. Mięta już powoli traci nadzieję na domek, ponieważ o nią i jej dwie pozostałe siostry nie było jeszcze ani jednego telefonu! Pomóż znaleźć jej domek, udostępnij! Mama widoczna na ostatnim zdjęciu. Kontaktując się prosimy podać imię pieska. Tel. 663 422 281 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

Kontaktując się prosimy podać imię pieska. Tel. 663 422 281

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//