identyfikator dla psa

Gobi 6341

Suka

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-12-17 16:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gobi, domowa, grzeczna sunia szuka kochającego domu, nie tylko od święta! Szukasz spokojnego czworonoga? Psiaka, który wniesie do Twojego życia wiele radości? Jeśli tak koniecznie musisz poznac fantastyczną Sunie o imieniu GOBI Gobi to 4 letnia wysterylizowana sunia. Jej aktualna waga to 9 kg. Gobi jest psiakiem ceniącym sobie ciszę i spokój, dlatego też szukamy dla niej domu bez dzieci bądź z dziećmi w wieku 10+. Gobi jest nauczona czystości, bez problemu zostaje sama w mieszkaniu pod nieobecność właściciela. Sunia nauczona jest "klatkowania"- przebywania w klatce kenelowej w której podczas nieobecności właścicieli bądź w stresujacych chwilach lubi się wyciszyć. Gobi jest bezproblemowy psiakiem. Lubi kontakt z innymi zwierzętami w momencie gdy nie są w stosunku do niej zbyt nachalne. Uwielbia spacerować, zwłaszcza na długiej lince na której może się wyszalec. Gobi nauczona jest pielęgnacji, wizyty w salonie SPA nie stanowią dla niej żadnego problemu. Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona wysterylizowana oraz zachipowana. Warunkiem wydania Gobi do adopcji jest pozytywne przejście wizyty przed adopcyjnej. Konieczna jest również minimum 2-krotna wizyta zapoznawcza z psem. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej po pozytywnym przejściu wizyty przed adopcyjnej. Gobi aktualnie przrbywa w domu tymczasowym we Wrocławiu.

Kontakt

_603 222 774 - gdybym nie odbierał proszę o wiadomość SMS o treści _Gobi_ - oddzwonię_

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//