identyfikator dla psa

Pies 6365

Pies

1 rok 7 miesięcy

mieszaniec

Bielsko-Biała

Dodano: 2019-12-31 00:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pilnie szukamy dom dla młodego, energicznego psa! Pies się przybłąkał, niestety nikt się po niego nie zgłosił. Dom, w którym aktualnie przebywa pies nie jest w stanie zatrzymać go na stałe. Piesek jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy, załatwia się na zewnątrz oraz jest przyjaźnie nastawiony do innych zwierząt. Tel. 502 734 953 Meszna, okolice Bielsko-Biała

Kontakt

Tel. 502 734 953

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//