identyfikator dla psa

DEBRA 6372

Suka

1 rok 9 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-01-09 11:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Debra nie zna dobrego życia chociaż tylko jeden rok żyje na świecie. Ten czas spędziła przypięta do łańcucha. Często bez jedzenia, bez wody, ale nie narzekała.

Twarda z niej dziewczyna. Tuż przed Świętami okazało się, że nie pasuje do wystroju podwórka i został wywieziona do azylu.

Mimo to zachowała niesamowitą ufność do człowieka i radość życia.

Cieszy ją wszystko-każdy dotyk, smaczek a za spacer dałaby się pokroić.

Jest bardzo pozytywnym psem, który mimo trudnego życia docenia każdy dzień.

Akceptuje psy, kocha ludzi, ma dobry kontakt z dziećmi.
Taka 30 kilogramowa kruszyna

Piesek przebywa pod Warszawą ale jest możliwość transportu.

Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.

Nie wydamy suni do budy

Warunkiem adopcji pieska jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny :

500 565 777

Kontakt

535 253 120

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//