identyfikator dla psa

Kajtek 6378

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-02-15 13:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Historia Kajtka jest smutna. Piesek mieszkał na podwórku u Panów z Ukrainy, którzy gdzieś w okolicy pracowali a na Lucynowie mieszkali.

Niestety oni wyjechali a psa wyrzucili. Przybłąkał się kawałek dalej do pewnej Pani na działkę.

Kajtek po dwóch miesiącach dał się poznać jako bardzo energiczny wesoły psiak

Uwielbia spacery, zabawy piłką czy szarpakiem.

Do szczęścia brakuje mu domu. Zadzwoń, umów się na wizytę zapoznawczą i adoptuj

Kajtek sprawdzi się jako psiak 'podwórkowy' z ciepłą budką, dobrze zabezpieczonym ogrodzeniem i spacerkami ) (takie warunki ma w miejscu tymczasowym). Nie pogardzi oczywiście domkiem z wygodną kanapą, ale o takim to może tylko pomarzyć.

Nie ma w nim agresji. Ma ok. 3 lata, waży 15 kg.

Jest zaszczepiony od wścieklizny i wykastrowany

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny :

519087222 lub 606253978

Kontakt

519087222 lub 606253978

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//