identyfikator dla psa

Sonia 6389

Suka

6 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-01-04 03:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PILNIE POSZUKIWANY DOM DLA SONI!
Sonia ma około 5 latek, niestety jej Pani za niedługo idzie do domu opieki i grozi jej schronisko, ponieważ rodzina starszej Pani jest za granicą i nie da rady jej zabrać do siebie. Sunia jest energiczna i uwielbia spędzać czas z człowiekiem.

tel. 506 645 540

Aktualnie sunia przebywa w Starej Gorzelni, niedaleko Częstochowy.

Kontakt

tel. 506 645 540

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//