identyfikator dla psa

Afra 6393

Suka

3 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-01-06 02:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Afra ma już dom tymczasowy, ale niestety tylko do 12 stycznia. Dlatego z całego serca teraz prosimy o dom stały! Dziewczyna do schroniska w Kłomnicach trafiła w końcu września, znaleziona została w rowie, po potrąceniu. Niestety jej prawa przednia łapka wymagała amputacji. Teraz Afra powoli wraca do swoich sił w domku tymczasowym w Częstochowie. Sunia ma około 2 lat. W domu jest grzeczna, zachowuje czystość. Afra ma w sobie bardzo dużo energii, dlatego polecamy ją bardziej do domu niż do bloku. Dziewczyna jest bardzo kontaktowa i kocha się przytulać oraz bawić z człowiekiem. Niezbyt polecamy ją teraz do domu z innym psem, Afra jest wyjątkowa i potrzebuje teraz w 100% miłości człowieka, a na pewno odwdzięczy się mu tym samym. Nie czekaj dłużej dzwoń i daj jej dom stały, Afra nie może już dłużej na Ciebie czekać!

Tel. 694 132 231

Sunia aktualnie znajduję się w okolicach Częstochowy.

Kontakt

Tel. 694 132 231

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//