identyfikator dla psa

Tata i synek 6396

Pies

3 lata

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2020-01-09 21:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PILNIE POTRZEBNY DOMEK DLA DWÓCH PSIAKÓW,RAZEM LUB OSOBNO !!!
Dwa małe pieski , tata i synek, 4 i 2 lata.
Przesympatyczne, wesołe ,przyjazne ,kontaktowe psiaki.
Niech się ktoś zlituje...
Kto pomoże ???
Potrzebny dom stały lub tymczasowy na czas znalezienia domków.
Ci dwaj mali chłopcy zostali eksmitowani na wskutek problemów rodzinnych do kojca.
Właściciel domu daje im czas do piątku, potem boję się myśleć...nie chce się rozpisywać o szczegółach tej sytuacji, bo to nie pomoże...
Ważne w tym momencie jest znalezienie jakiekolwiek miejsca dla maluchów. ❤
Ojciec i syn, jeden jest wykastrowany, są zaszczepione na wściekliznę
Wychowane z kotami, bardzo przyjazne i bezproblemowe.
Najlepiej by było ,aby trafiły razem do jednego domku, ale adopcja osobno też mile widziana.
Kontakt w sprawie adopcji piesków :
501334187
Na smsy nie odpowiadamy.
Zanim zdecydujesz się na adopcję, dobrze przemyśl swoją decyzję. Nie zapominaj, że posiadanie zwierzęcia to przyjemność, ale też obowiązki i odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo przez długie lata.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji piesków : 501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//