identyfikator dla psa

Azja 6398

Suka

2 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-01-10 15:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Azja to mała, słodka 2-letnia dama, która szuka domku w okolicy Częstochowy! Azja nie jest konfliktowa w stosunku do innych psiaków. Ze strony człowieka potrzebuje czułości, bo jeszcze się trochę boi. Azja dopiero uczy się chodzić na smyczy i w niedzielę odbył się jej pierwszy spacerek i nawet dobrze sobie radziła, jeszcze trochę, a będzie chodzić jak wystawowa sunia. Azja myśli teraz jak tu z kojca uciec do Twojego serducha. My wiemy, że jesteś dla niej stworzony, a ona dla Ciebie. DAJ JEJ DOM!

tel. 694 132 231
W kontakcie prosimy podawać imię suni.

Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy, gdzie czeka z niecierpliwością na swój domek.

Kontakt

tel. 694 132 231 W kontakcie prosimy podawać imię suni.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//