identyfikator dla psa

HEKTOR 6401

Pies

11 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-08-19 07:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Zawsze odnoszę wrażenie, jakby Hektor czekał na kogoś, przy kim mógłby się 100% otworzyć i być sobą. Swoją postawą ciągle pyta „czy tak jest dobrze, czy to co robię, robię dobrze, czy jesteś ze mnie zadowolony?”

Nie znam historii Hektora, mogę się tylko domyślać jakie ma doświadczenia z ludźmi. Na szczęście czasem zapomina o tych pytaniach i staje się zupełnie innym psem- radosnym, ufnym…, wpatrzonym w człowieka.

Hektor uwielbia spacery po lesie. Zajmuje go wtedy głównie węszenie, zupełnie nie zwraca uwagi na inne psy. Ale przy bliższych kontaktach, zdarzają się awantury.

Hektor potrzebuje człowieka, może jest gdzieś ktoś, kto potrzebuje Hektora? On czeka.

Hektor to dorosły samiec, może mieć ok 10 lat. Na pewno zasługuje na najlepszy dom na świecie.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 691129389

Kontakt

691129389

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//