identyfikator dla psa

LIROY 6403

Pies

10 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-08-19 07:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Liroy to dojrzały samiec, może mieć ok 10 lat. Psiak trafił do nas z urazem przedniej łapy. Obecnie trochę kuleje ale podczas spacerów korzysta z chorej łapki.

Liroy nie przepada za towarzystwem psów i suk. Jest pozytywnie nastawiony do człowieka, uwielbia spacery, choć trochę ciągnie na smyczy, dlatego polecamy dla Liroya szelki i szkolenie metodami pozytywnymi (absolutnie żadnych kolczatek itp.).

Liroy nie lubi przesiadywać w boksie, zawsze spogląda na wolontariuszy z nadzieją, że właśnie teraz przyszła jego kolej na spacer.

Szukamy dla Liroya odpowiedzialnych opiekunów, którzy poświęcą psiakowi czas i będą traktowali jak członka rodziny.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 691129389

Kontakt

691129389

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//