identyfikator dla psa

VINI 6405

Pies

10 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-01-14 08:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Hej to ja VINI ten większy z braci i poważniejszy chociaż jak na szczeniaka przystało lubię czasem poszaleć Mam około 4 miesięcy i ważę 6,4 kg więc docelowo podobno jak dorosnę będę średniej wielkości PSYstojniakiem Początkowo troszkę boję się nowych człowieków ale można mnie łatwo przekupić smaczkami. UWIELBIAM zabawy z innymi pieskami bo sam troszkę nieśmiały jestem Czas ruszać na podbój świata bo coś czuję, że beze mnie pusta wydaje się nie jedna chata…. VINI znajduje się w hoteliku koło Łodzi Szukamy domu gdzie będzie kochany i traktowany jak członek rodziny, nie tylko pies. Oczywiście kanapa i możliwość spania w łóżku obowiązkowa Obowiązuje ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz umowa z warunkiem kastracji. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//