identyfikator dla psa

TRUSKAWECZKA 6408

Suka

8 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2020-01-15 12:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

To nie będzie piękna historia ale może mieć dzięki Tobie cudowne zakończenie. Sunia, traktowana jak zbędny przedmiot, bita i poniewierana. Pazurki zawinięte, oczka zaropiałe, chyba dawno albo nigdy nie widziała weterynarza. Mała się kuliła, bała się podniesionego głosu, o zamiataniu nawet mowy nie było. Widać miotła służyła do bicia Malutka drobniutkie ciałko przeszło dużo...ale już jest bezpieczna. Była u Weterynarza została zaszczepiona. Jest w DT i poczuła się WRESZCIE bezpiecznie. Mała kruszynka się otworzyła, chcę być przytula i głaskana. Uwielbia leżeć na kanapie. TERAZ wreszcie czuję, że człowiek nie jest zły i ręka służy do głaskania a nie bicia. Chcesz być ta osobą, która odmieni jej życie? Jej LOS? Truskaweczka ma ok 8 lat i ok 5 kg wagi, ale po mimo wieku jest bardzo żywa i chętna do zabawy, bardzo lubi spacery. Na początku jest trochę nieśmiała, ale z czasem nabiera zaufania. Może mieszkać z innymi psami ale po wcześniejszym zapoznaniu. Dogaduje się, ze spokojnymi psiakami, nie lubi natarczywości. Szukamy dla niej spokojnego domu z miejscem na kanapie. Nie pozwólmy aby taka kruszynka spędziła resztę życia bez SWOJEGO DOMU Obowiązuje ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy. Kontakt telefoniczny 605 435 625 (Jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//