identyfikator dla psa

Fafik 6409

Pies

1 rok 7 miesięcy

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-01-17 01:30

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Fafik to około 2,5 miesięczny szczeniak, który w przyszłości prawdopodobnie wyrośnie na średniego psa. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Fafik bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem i uwielbia się bawić. Szukamy odpowiedzialnego domu dla pieska tylko w Częstochowie. Obowiązuje ankieta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.

tel. 537 008 242

Piesek aktualnie znajduję się w domu tymczasowym w Częstochowie.

Kontakt

tel. 537 008 242

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//