identyfikator dla psa

Sharon 6415

Suka

2 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-01-24 01:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sharon to około 2-letnia sunia, która szuka doświadczonego domu. Sharon na wybiegu jest grzeczna i nie ma chęci do ucieczek. Obecnie uczy się chodzić na smyczy. Sharon nie jest konfliktowa do innych psów. Sunia jest trochę wylękniona, ale przekonała się już bardziej do człowieka, da mu się czesać, brać na ręce i nawet to polubiła. Jest już małym przytulakiem wolontariuszek, które z nią pracują. Bardzo delikatnie bierze jedzenie od człowieka. Podwórko na pewno obroni, bo to taka straszna bestia, że gdy widzi przechodzącego człowieka to go obszczeka, ale to tylko takie pozory. No to jak adoptujesz ją? Taka obrończyni to na pewno coś dla Ciebie! Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska oraz boks (9H). Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska oraz boks (9H).

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//