identyfikator dla psa

CHERY 6419

Suka

1 rok

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-01-24 16:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dominacja wśród szczeniaków to rzecz normalna.
Wchodzą w dorosłe życie i chcą zaznaczyć swą pozycję w stadzie nie ważne jak licznym i czy składa się ono z ludzi czy innych zwierząt.

NIESTETY….
Z czwórki rodzeństwa które przyjechało do hotelu 10 grudnia zdecydowanie jedna sunia jest zbyt uległa by wywalczyć jakąkolwiek pozycję.

Została zdominowana przez wszystkie Szczeniaki

PILNIE szukamy ODPOWIEDZIALNEGO domu stałego dla około 4 miesięcznej, uległej psinki, która nie radzi sobie z niesfornym rodzeństwem.

CHERY przyjechała do nas z raną przy oczku prawdopodobnie po pogryzieniu. Nie wiemy czy któryś ze starszych psów przebywających na gospodarstwie wyrządziło jej krzywdę jednak zdecydowanie sunia w docelowym domku stałym będzie czuła się lepiej z uległym psem lub jako jedynaczka.

Nie chcemy aby maleńka ciągle zmieniała miejsce dlatego szukamy ODPOWIEDZIALNEGO DOMU STAŁEGO !!!

Osób świadomych że szczeniak to NIE ZABAWKA !!!

Maluchowi trzeba poświęcić sporo czasu na naukę i mieć świadomość ewentualnych strat takich jak np. pogryzione kapcie oraz załatwiane się jeszcze w domu.

CHERY znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Szukamy najlepszego domu pod słońcem, domku gdzie będzie kochana, rozpieszczana i przytulana.

Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.
Domku gdzie będzie spać w łóżku i swobodnie leżeć ja kanapie.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//