identyfikator dla psa

BETI 6420

Suka

2 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-01-24 18:36

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Helllołłł jestem BETI
Ciotki mówią, że przy pierwszym zapoznaniu nie jestem PSIEkochana :( pokazuję ząbki bo nie lubię jak obce osoby chcą mnie dotykać i głaskać. Nie to że jestem złośliwa, agresywna czy taka niedotykalska bo jak już komuś zaufam to skaczę jak mały kangurek i pcham się na kolanka ;)

Smaczki z rączki zabieram bezboleśnie najdelikatniej jak potrafię co by ludzi nie zniechęcać do systematycznego obdarowywania mnie pysznościami.

Na smyczy chodzę pięknie tuż przy nodze człowieka.

Nowo poznane pieski obszczekuję, co mi się będzie jakiś czworonóg panoszył od wejścia pokazuję gdzie jego miejsce to mi później nie dokucza i co bardzo ważne nie szarpie za piękny, włochaty ogonek

Jak towarzystwo ustawię to oczywiście jestem skora do wszelkich zabaw na moich warunkach.

Ciotki mówią, że czas abym znalazła swoją rodzinkę i potupała do swojego domku najjj….

Jest niestety pewien WARUNEK -> trzeba przyjechać poznać mnie wcześniej i mieć świadomość, że od pokazywania ząbków do całusów minie lekką łapką kilka dni ;) a że zabawką żywą nie jestem to do sprawy bardzo proszę aby podejść ODPOWIEDZIALNIE !!!

Obecnie mam około 1,5 roku i ważę 7,6kg.

Jak coś to bardzo kocham moją siostrę BIBI która również jest w hotelu. Dogadujemy się rewelacyjnie i chyba od zawsze wszystko robimy razem więc nie koniecznie no ale…
może czyjeś serduszko zabije mocniej dla nas obu

BETI znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Szukamy najlepszego domu pod słońcem, domku gdzie będzie kochana, rozpieszczana i przytulana.

Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.
Domku gdzie będzie spać w łóżku i swobodnie leżeć na kanapie.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//