identyfikator dla psa

BIBI 6422

Suka

2 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-01-25 05:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Urodziła się i wychowała w patologicznej rodzinie…spędziła u pseudo ludzi 14 miesięcy razem ze swą matką i siostrą. Nie wiedziała co to miłość, bezpieczeństwo, zabawa. Nigdy nie miała misek pełnych jedzenia i stałego dostępu do wody. Jej „dachem” nad głową była pralka ! Na starcie w NOWE ŻYCIE zachorowała na parwo Teraz czas aby radykalnie zmienić jej świat. BIBI to czort PSIEkochany Psinka szczeka gdy tylko nieznana jej osoba znajduje się w zasięgu ale gdy człowiek ma smaczka w ręku jej nastawienie zmienia się radykalnie Jedzonko z ręki bierze wyjątkowo delikatnie, samymi wargami aby nie zrobić ręce, która karmi najmniejszej krzywdy. Gdy już pozna i zaufa to nie schodzi z kolan patrzy maślanymi oczkami i tylko czeka aż się ją pogłaszcze. Bibi zachowuje czystość, nie psoci i nie niszczy. W relacjach z innymi ogonkami jest bezproblemowa ale musi minąć trochę czasu nim zacznie zachęcać do wspólnych zabaw. Na dworze żywiołowa, energiczna, radosna….w środku spokojna, opanowana. W 100% nastawiona na człowieka. IDEALNA do nauki i szkolenia jednak ze względu na przeszłość raczej nie powinna zamieszkać w domu z małymi dziećmi. Bibi obecnie ma około 1,5 roku i waży 7,5 kg. Sunia jest po zabiegu sterylizacji, szczepieniach i zaczipowana -> GOTOWA do ADOPCJI !! BIBI znajduje się w hoteliku koło Łodzi Szukamy najlepszego domu pod słońcem, domku gdzie będzie kochana, rozpieszczana i przytulana. Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Domku gdzie będzie spać w łóżku i swobodnie leżeć ja kanapie. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy. Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//