identyfikator dla psa

VITO 6423

Pies

1 rok

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-01-25 08:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

VITO to psi skarb o którym zapomniał świat Nie jest już słodkim, malutkim szczeniakiem tylko ciapowatym, łagodnym i niesamowicie inteligentnym podrostkiem ważącym 6,7 kg. Ma niespełna 5 miesięcy i o ile nie wiemy jak wyglądało jego wcześniejsze życie na Podlasiu gdzie został znaleziony to w hotelu utknął od 3 listopada. NIKT nie dzwoni, NIKT nie pyta o niesamowitej urody podrostka który tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka. VITO podczas zapoznania zachowuje dystans jednak od zawsze wiadomo, że rączka w której znajduje się smaczek potrafi zdziałać cuda Kawaler jest całkowicie bezproblemowy w relacjach z innymi ogonkami. Nie przejawia cienia agresji. Jeśli się boi, zachowuje dystans…ale czasem ciekowość bierze górę Potrafi sam organizować sobie czas, podrzucać szarpak, godzinę pastwić się nad kosteczką czy jakąś zabaweczką jednak jak na szczeniaka przystało UWIELBIA wszelkie szaleństwa na świerzym powietrzu. Szukamy domku, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem, gdzie będzie się wylegiwać w łóżku VITO znajduje się w hoteliku koło Łodzi. Obowiązuję ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem kastracji. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//