identyfikator dla psa

BELLA 6424

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-02-06 20:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BELLA ma ok 3 miesięcy, jest bardzo radosnym i przyjaznym szczeniaczkiem - do dzieci, dorosłych i innych zwierząt.

Wyrośnie na niewielkiego psiaczka - maksymalnie do połowy łydki.

Jest zdrowa, po serii odrobaczeń i ma komplet 3 szczepień na choroby wirusowe, zabezpieczona od kleszczy, oczywiście książeczkę też ma.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

606 253 978

Kontakt

606253978

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//