identyfikator dla psa

Pixi 6427

Suka

4 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-08-05 21:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pixi na wybiegu unika kontaktu człowieka, ale jak się przekona, to sama do niego podejdzie i da się pogłaskać. Sunia ma około 4 lata. Pixi do niedawna nie wychodziła z budy lub wychodziła tylko po to, aby obszczekać i z powrotem się do niej schować. Dziewczynce potrzebny dom, który pomoże się bardziej otworzyć na inny świat. Do schroniska przybyła poprzez interwencje, podczas której oprócz niej trafiło 36 innych psów. Sunia powoli poznaje smycz, na wybiegu nie ma w planach wspinania się po siatce, aby uciec. Nie jest konfliktowa w stosunku do innych psiaków.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/pixi/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//