identyfikator dla psa

MAKS 6428

Pies

10 lat

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2020-01-27 08:54

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Piękny Maks ma około 8-9 lat, trafił za kraty po tym, jak jego opiekunowie trafili do domu opieki.

Jest spokojnym, przyjacielskim, choć początkowo odrobinę nieśmiałym psem. Mieszkał w domu więc z pewnością zna domowe maniery. Ładnie chodzi na smyczy i bardzo lubi spacery.

Maks musi nauczyć się zachowania do innych psów, póki co toleruje tylko łagodne sunie. Szybko się uczy pozytywnymi metodami.
Nie znamy jego stosunku do kotów, z pewnością jednak nie powinien mieszkać z małymi dziećmi.

Do znanych sobie osób jest wielkim, wdzięcznym pieszczochem.

Filmik z Maksiem: https://youtu.be/RF7hYrtkH2E

Przebywa w Busku Zdroju.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 601 245 643

Kontakt

601 245 643

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//