identyfikator dla psa

PUSIA 6431

Suka

6 lat

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2020-06-04 07:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pusia to niewielka sunia z małą nadwagą. Wiek 5-7 lat. Wysterylizowana. Sunia desperacko zawalczyła o siebie. Pokazując brzuch położyła się pod nogami znajomej. Pod brzuszkiem koszmar! Guz przy guzie. Największe wielkości piłek do tenisa. Bardzo duża bolesność. Stan ogólny-siedem nieszczęść. Pusia, tak nazwali ją panowie ze składu węgla, znalazła tam schronienie. Zrobili jej prowizoryczną budę, dzielili się jedzeniem. Ale nadal to była za mała pomoc dla bardzo cierpiącego psa, więc dzielna malutka wzięła sprawy w swoje łapki. Znajoma psa zabrała. Sunia już jest po dwóch zabiegach. Sterylizacja i usunięcie wszystkich guzów. Było usg, prześwietlenie i badania krwi. Odrobaczenie i odpchlenie. Przy okazji sunia nam trochę przytyła. Pusia jest gotowa do adopcji. Błagam o dom dla tej wesołej psinki. Taki w którym będzie członkiem rodziny. Potrzebny człowiek, który nie da jej skrzywdzić. Z innymi psami całkiem nieźle, chętnie pyskowaniem rozstania kolegów po kątach. Dusza kierowniczki. Jest trochę większa od kota, nie powinna być dla nich zagrożeniem. Człowieki kocha. Za głaskanie, za mizianie i drapanko Pomóżmy Pusi znaleźć dom Warunkiem adopcji pieska jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej Piesek przebywa w Busku Zdroju w województwie świętokrzyskim Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 601 245 643 Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem https://www.facebook.com/bernadeta.chwazik/videos/2946381315449561/

Kontakt

601 245 643

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//