identyfikator dla psa

CZIKA 6435

Suka

7 lat

mieszaniec

Augustów

Dodano: 2020-06-04 07:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

CZIKA przyjechała z Radys. Jest kochana i cudowna. Taka co to ją do rany przyłożyć można. Kocha się przytulać, to sprawia jej ogromną radość. Ładnie chodzi na smyczy. Ma około 6 lat.

Jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Możliwa pomoc w transporcie.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

505 170 602

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem

https://www.facebook.com/sonieczkowiprzyjaciele/videos/395130564404153/

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//