identyfikator dla psa

Mandarynka 6437

Suka

1 rok 3 miesiące

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-02-01 02:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mandarynka to piękna 8-miesięczna sunia. Mandarynka zna smycz i ładnie na niej chodzi, nie ma traumy do ludzi, bardzo kocha przytulać się do człowieka. Na wybiegu jest grzeczna, nie ucieka. Lubi inne psiaki i zachęca je do zabawy. Co tu dużo pisać to następny psi ideał, który marnuje się w kojcu, a od Ciebie zależy jej przyszłość! ADOPTUJ!

tel. 694 132 231
W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy, gdzie czeka z niecierpliwością na swój domek.

Kontakt

tel. 694 132 231 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//