identyfikator dla psa

Kenzo 6439

Pies

10 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-02-02 12:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kenzo, nieduży, kochany psiak szuka domu!

Dzień dobry mam na imię Kenzuś. Tak mówią na mnie ciocie.
Mieszkam w hoteliku dla bezdomnych psów. Ale nie zawsze tak było.
Kiedyś miałem dom, chyba mnie kochali.. Ale nagle wszystko znikło zostałem sam w wielkim lesie.
Bałem się, jestem niedużym pieskiem, swoje lata też mam...
Było mi zimno, mokro i byłem bardzo głodny. Po kilku dniach nadeszła pomoc
Ciocia jest kochana ale ja tak bardzo pragnę mieć swój dom, swoją rodzinę.
Swoją miskę i posłanko.
Jestem bardzo grzeczny, zdrowy i wykastrowany. Proszę pokochaj mnie...

Kontakt

Telefon w sprawie adopcji 537-343-491

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//