identyfikator dla psa

NERON 6441

Pies

7 lat

mieszaniec

Augustów

Dodano: 2020-02-03 07:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Neron ma ok. 7 lat. Jest dużym, dostojnym psem. Jest już długo w schronisku, spacery uwielbia tak bardzo jak wolontariuszy. Neronek wolałby być jedynakiem, bo jest dość dominujący w stosunku do innych psów.

Uwielbia zabawę, ruch i smakołyki. Gdy znajdzie na spacerze kość, nawet czołg go nie ruszy. Neron czulby się dobrze i w budzie jak i obok Twojego fotela.

Neron jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Możliwa pomoc w transporcie.

Piesek przebywa w Augustowie


Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//