identyfikator dla psa

Mopik 6453

Pies

1 rok 2 miesiące

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-02-06 01:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mopik to 2,5-miesięczny szczeniaczek. Niestety Mopik już poznał człowieka ze złej strony, ponieważ został wyrzucony razem z siostrą w lesie! Mimo tego zdarzenia, Mopik jest bardzo wesoły i pragnie kontaktu z każdym człowiekiem, którego widzi w schronisku. Chłopak w przyszłości będzie raczej średni. Do nowego domu może śmigać dopiero 11 lutego, ale jeżeli chcesz dać mu dom, to nie czekaj! Dzwoń, a Mopik poczeka na Ciebie w rezerwacji.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

tel. 663 422 281
W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//