identyfikator dla psa

LUŚKA 6455

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-05-07 19:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jestem Luśka. Mam 3 lata. Mój pan pije inie dba o mnie. Jem tylko wtedy gdy sąsiedzi coś przyniosą bo wiedzą, że mojego pana znowu zabrała Policja.

Leżę sobie na skwerku bo budy mi nikt nie podarował. I czekam na kogoś kto mnie stąd zabierze.
Jestem grzeczna i kocham ludzi. Psy też lubię ale pod warunkiem, że mnie nie objadają.
Głód znam aż za dobrze.

Gmina mnie wysterylizowała nbo rodziłam szczenięta ale nie miałam jak wykarmić.
Czy ktoś mnie pokocha?

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

500 565 777

Jest możliwość transportu do nowego domku. Sunia przebywa pod Warszawą

Kontakt

500 565 777

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//