identyfikator dla psa

EVER 6457

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-02-08 08:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cześć mam na imię Ever. W Sonieczkowie siedzę od 5 lat, wcześniej byłem w Radysach. Miałem swój dom, przez kilka godzin...

Niestety na zdjęciach wydawałem się mniejszy, więc tyle wyszło z tego domu.

Jestem bardzo fajnym i przyjaznym psem, tylko nie lubię jak ktoś głaszcze mnie po karku, najlepiej mnie tam wcale nie dotykać, umiem wtedy pokazać jakie mam piękne uzębienie.

Problemu przy zapinaniu smyczy nie ma. Nie lubię też jak się mnie czesze. Każdy czegoś nie lubi, a mnie przez to nie chcą adoptować, a jestem naprawdę sympatyczny i fajny, tylko trzeba mnie bliżej poznać. Kocham ludzi i spacery.

Proszę dajcie mi dom, nie chcę spędzić całego życia w schronisku.

Ever ma 8 lat. Jeśli chodzi o Stosunek do innych zwierząt woli suczki od psów

Piesek przebywa koło Augustowa

Możliwa pomoc w transporcie.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

505 170 602

Kontakt

505 170 602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//