identyfikator dla psa

Tymek 6461

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-02-09 22:07

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tymek, 10 miesięczny szczeniak szuka kochającego domu!

Tymek - przystojniak szuka domu. Do ubogiej rodziny w okolicach Sochaczewa przybłąkała się bezdomna sunia, którą od jakiegoś czasu widywano we wiosce. Ci ludzie, dość że sami dużo nie mają, zwierzęcia nie wygonili, a aproponowali bezpieczny kąt.
Sunia, za dwa dni niespodziewanie oszczeniła się u nich w stodole.
TYMEK - to 10 miesięczny, biało czarny chłopczyk.
Jest zdrowy, odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany.
Piesek jest jeszcze trochę nieśmiały, ale przyjazny i towarzyski. Szuka domku, gdzie pies jest członkiem rodziny.
Obowiązuje procedura adopcyjna.

Kontakt

Tel. Kont. MARTA 506 970 844

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//