identyfikator dla psa

Gina 6462

Suka

2 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-02-09 22:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gina to następna psia mama, która szuka domu! Dziewczynka do schroniska trafiła z pięcioma szczeniaczkami. Szczeniaki już mają super domy, a ona nadal w schronisku. Gina szuka doświadczonego domu, który pomoże jej przełamać strach do człowieka. Sunia boi się jeszcze chodzić na smyczy, ale powolutku przełamuję strach dzięki wolontariuszom. W czasie głaskania nie narzeka na człowieka, ale sama o głaski nie poprosi i jednak woli unikać kontaktu. Wagowo ma około 9/10kg, a wiekowo około 2/3 latka. Dlatego tym bardziej potrzebuje domku na już. Niech nie poznaje dłużej schroniska! ADOPTUJ!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

tel. 663 422 281
W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//