identyfikator dla psa

Disel 6465

Pies

10 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-05-01 00:46

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

To już czas, aby ktoś adoptował tego cudownego, starszego pana! Disel ma około 10/11 latek, do schroniska trafił interwencyjnie razem z 11 innymi psiakami. Chłopak nie jest konfliktowy do innych psów. Uwielbia ludzi, ale musi przekonać się, że nic mu nie grozi. Diselek teraz uczy się chodzić na smyczy i bardzo ładnie mu to wychodzi. Na wybiegu jest grzeczny i nie szuka drogi ucieczki. To małe czarne cudo teraz czeka na Ciebie! Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. tel. 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//