identyfikator dla psa

Gwiazdor 6474

Pies

3 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-02-12 01:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gwiazdor ma 2 lata i wymaga opiekuna, która pokaże mu kto rządzi. Do schroniska trafił w grudniu, podejrzewamy, że ktoś może nie radził sobie z jego energią. Psiak kocha człowieka całym sobą. Niestety w schronisku nie przepada za innymi psami. Na smyczy chodzi jak chodzi, trzeba z nim jeszcze nad tym popracować. Gwiazdor jest to młody, energiczny pies potrzebujący człowieka, który spożytkuje jego energie w pożyteczny sposób typu: zabawa, nauka. To nie znaczy, że musi iść tylko do domu, bo jeżeli poświęcisz mu uwagę i spożytkujesz jego energie to zapewne dobrze odnajdzie się i w bloku. Przemyśl dokładnie adopcje Gwiazdora, nie patrz tylko na wygląd, ale też na potrzeby psiaka. Najgorsze to dać dom, a potem komuś go zabrać.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

tel. 663 422 281
W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 W kontakcie prosimy o podanie imienia pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//