identyfikator dla psa

KAMYK 6476

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-02-12 19:46

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gdy sąsiedzi zaalarmowali organizację prozwierzęcą o zaniedbanym psie sąsiada, nikt nie spodziewał się widoku jaki zastali na miejscu.

Na początku wydawało się,że w dziurawej nie ma żadnego psa. Po chwili nawoływań wyczołgał się szkielet psa. Oczywiście na łańcuchu chociaż on nawet nie miał siły uciekać.

Pies został interwencyjnie odebrany właścicielowi i przewieziony do kliniki.
W żołądku miał kamienie,które zapewne jadł z głodu. Stąd jego nowe imię-Kamyk.

Mimo smutnego życia Kamyk jest psem bardzo ufnym i wręcz zapatrzonym w człowieka. Domaga się głaskania jakby pierwszy raz w życiu poznał ludzki dotyk. Jest bardzo łagodny i delikatny. Akceptuje inne psy a także koty.

Obecnie mieszka w azylu dla psów i codziennie wita każdego merdaniem ogona.
Ma ok. 4 lat i jest drobnym psem. Waży 14 kg. Jest odrobaczony,zaszczepiony i zaczipowany.

Kamyk przebywa pod Łochowem ale możliwy jest transport na terenie całej Polski

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

535 253 002

Kontakt

535 253 002

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//