identyfikator dla psa

Rudi 6481

Pies

3 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2020-02-13 15:56

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rudi to przyjazny młody piesek, który potrzebuje kochającego domu. Jest bardzo towarzyski do innych zwierząt, świetnie dogaduje się zarówno z psami jak i z suczkami. Jest idealnym kompanem długich spacerów oraz wszelkiego rodzaju zabaw :) Przez wzgląd na młody wiek jest bardzo radosny, pełen życia i energii. Umie zachować czystość. Jest dużym łakomczuchem, dlatego szybo można nauczyć go wielu rzeczy (smaczkiem z pewnością nie pogardzi :) ). Szukamy odpowiedzialnego domu.
Obowiązuje procedura adopcyjna.

Kontakt

Kontakt: 795147357

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//