identyfikator dla psa

Miś 6482

Pies

6 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2020-02-13 15:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Miś został znaleziony po stylwestrze, gdy włóczył się po wsi. Udało się odnaleźć jego dom, jednak właściciele już go nie chcieli. Z resztą.. co to za dom, gdzie życie ogranicza kawałek łańcucha i stara buda. Dziś Miś mieszka w hotelu dla psów, gdzie został już przygotowany do adopcji. Mimo straconych sześciu lat Miś jest psem, który nie przestaje się uśmiechać. Jest niezwykle pozytywny i bardzo otwarty. Bardzo lubi ludzi i chciałby cały czas być w ich towarzystwie. Dogaduje się z innymi psami niezależnie od płci - bez problemu dzieli z nimi legowisko, a nawet miskę. Potrafi chodzić na smyczy, nie boi się nowych miejsc i z radością przymuje wszelkie zabiegi pielęgnacyjne. Przebywa w budynku, nie niszczy, a potrzeby fizjologiczne załatwiła na zewnątrz. Nie ma tendencji uciekiniera. Czasem jedynie sporo szczeka - może wyraża swoją opinię? :) Opis Misia kompletnie nie pasuje do psa, który nie znał innego życia niż łańcuch... Ten podpisał zaskakuje nas swoją radością! Wierzymy, że Miś dostanie drugą szansę i pozna czym jest prawdziwe życie u boku ukochanej rodziny ????

Kontakt

Kontakt: 790573916

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//